Що є під червоне вино

Що є під червоне вино

Всім відома універсальна формула: «червоне вино - до м'яса». Зручно, але залишаються питання. Чи до будь - якого м "яса підходить червоне вино, чи є обмеження? Чи можна подавати дичину? Зависло питання з супами і овочами, не розкрита тема десертів. Багато недоробок в універсальній формулі, але наш гастрономічний гід вже поспішає на допомогу.

Що означає друге підборіддя

Що означає друге підборіддя

Неприємно, але факт: подвійне підборіддя може стати проблемою навіть самої стрункої дівчини. Спробуємо розібратися в сформованих стереотипах, зрозуміти чому з'являється цей естетичний недолік і почати діяти, щоб запобігти його появі.

Що значить очікує модерації на держпослугах

Що значить очікує модерації на держпослугах

По роботі доводиться частенько модерувати резюме. Сьогодні зіткнувся з дуже кумедними кадрами.

Чим прикрасити шоколадні кекси

Чим прикрасити шоколадні кекси

Щойно приготована здоба, з ароматом свіжої випічки, сама-собою нескінченно спокуслива. А використавши як покриття глазур для кексу, створюються справжні твори кулінарного мистецтва. Адже вона не тільки прикраса для кексів, а й інгредієнт, що підкреслює смак здоби.

Що означає обвалковий ніж

Що означає обвалковий ніж

До цих пір багато людей на своїй кухні використовують один і той же ніж для виконання різних операцій, в той час як для полегшення процесу приготування їжі можна застосовувати вузькоспеціалізовані ножі особливої форми і будови. Розділення м'яса обвалковим ножем дозволить залишати на кістках мінімальну кількість м'якоті і отримати якісні шматки м'яса.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND