Що робити взимку в Анапі

Що робити взимку в Анапі

Безумовно Анапа як і всі чорноморські курорти асоціюються у нас тільки з літнім відпочинком але подивимося на цю ситуацію з іншого боку.

Бейрут

Бейрут

Бейрут - столиця і найбільше місто Лівану великий морський порт. Бейрут є найважливішим фінансовим і банківським центром всього Близького сходу. Перші дані про Бейрута стосуються XV ст. до н. е. Про це свідчать написи клинописом знайдені в Єгипті. Місто довгий час перебувало «в тіні» своїх могутніх сусідів Тира і Сідона і лише в епоху Римської імперії місто стає центром римської культури на узбережжі Середземного моря і в Сирії. У 635 році н. е. Бейрут захоплений арабами і був включений до складу Арабського халіфату. У 1100 році його захопили хрестоносці і 1516 року він перебував у складі Османської імперії аж до 1918 року.

Бекешчаба

Бекешчаба

Бекешчаба - центр угорської адміністративно-територіальної одиниці Бекеш розташований на притоці річки Керьош, що входить в басейн Тиси. Містечко це налічує сьогодні близько 64 000 жителів вперше удостоїлося документальної згадки в 1330 році. У назві Бекешчаба переплелися угорське слово «мирний» (Békés) і угорське ж чоловіче ім'я навіяне турецьким впливом.

Бейтостьон

Бейтостьон

Бейтостьолен - популярний гірськолижний курорт і місто розташоване в комуні Ейстре-Слідре. Від столиці Норвегії Осло до курорту - понад двісті кілометрів. Точніше місце розташування: поблизу Валдрес південніше Йотунхейма. У сезон катання туристів у Бейтостелені в кілька разів більше ніж постійних жителів - їх тут проживає менше трьохсот. У Бейтостелені часто проходять змагання з біатлону та лижних гонок.

Крим Біла скеля: де знаходиться

Крим Біла скеля: де знаходиться

Біла скеля чия назва по-татарськи звучить як Ак-Кая дійсно служила фоном для дій у багатьох вітчизняних фільмах. Ви могли її бачити в кінострічках «Людина з бульвару Капуцинів» «Вождь червоношкірих» «Вершник без голови» та інших. Де на карті Криму знаходиться Біла скеля? Її потрібно шукати за 5 км від Білогірська біля річки Біюк-Карасу. Найближчий до гори Ак-Кая населений пункт називається Біла Скала. Дістатися до нього можна трасою, що з'єднує Білогірськ з містечком Нижньогірський.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND