Що робити взимку в Анапі

Безумовно Анапа як і всі чорноморські курорти асоціюються у нас тільки з літнім відпочинком але подивимося на цю ситуацію з іншого боку.


Анапа - рекордсмен усього Краснодарського краю за кількістю сонячних днів причому це стосується і зимового періоду. Температура в січні-лютому тут близько 2-3 градусів (часто вище) тепла. Тобто ви із зими відразу ж попадається в сонячну весну. Вже заради цього не варто відмовлятися від путівки. Отже що робити в Анапі взимку?


Гуляти насолоджуючись морським повітрям і сонцем. Ви зможете відвідати цікаві місцеві музеї: Краєзнавчий і Гориппія (розкопки античного міста) в які в літню спеку багато хто не заглядає. Зможете насолодитися видами з центральної набережної без натовпів відпочивальників оцініть цікаві пам'ятники: пам'ятник відпочиваючому пам'ятник білому капелюху Турецький ворота квітковий годинник кораблик Алые паруса голуб миру пам'ятник доктору Айболиту і стелу міст-героїв.

Не забудьте також що санаторно-лікувальні заклади в Анапі працюють цілий рік а значить ви зможете поправити своє здоров'я без черг і за нижчими цінами адже в зимовий період цінник на проживання лікування і розваги падає майже в два рази. Та й просто прогулянка порожнім пляжем і спостереження за лебедями, які прилітають сюди на зиму, - окреме задоволення.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND