Зелена орхідея - правда чи міф?

Зелена орхідея - правда чи міф?

Зважаючи на різноманітність видів і кольорів орхідей, стало досить складно орієнтуватися, де фарбована рослина, а де та сама природна і витончена природна краса.

Пересадка кімнатного лимона і догляд за ним

Пересадка кімнатного лимона і догляд за ним

Однією з основних складових догляду за кімнатним лимоном є його пересадка. Пересаджувати лимон в домашніх умовах в новий ґрунт потрібно регулярно, щоб вони мали достатньо поживних речовин для свого зростання. Щоб пересадка пройшла успішно, необхідно знати, коли краще пересаджувати лимон в домашніх умовах і як його правильно пересадити в інший горщик.

Чому заміокулькас не росте або росте погано

Чому заміокулькас не росте або росте погано

Кожен, хто розводить заміокулькас у себе вдома, хоче бачити його великим, гілковим і пишним кущем. Однак, на жаль, не завжди вдається виростити його таким красивим і фешенебельним. По-перше,
не слід від нього очікувати всього і відразу. Особина сама по собі дуже повільна.

Сорт лимона Ювілейний

Сорт лимона Ювілейний

Початківці цитрусоводи, вирішуючи, які сорти складуть початок їх колекції, нерідко зупиняються на Ювілейному. Втім, не обходять його стороною і маститі квітникарі, які давно і успішно займаються вирощуванням кімнатних лимонів. І пояснити це легко! Не багато знайдеться лимонних сортів, здатних змагатися з ним в невибагливості, а також умінні пристосовуватися до домашніх умов. І в той же час - в декоративності.

Кімнатні квіти з біло-зеленим листям

Кімнатні квіти з біло-зеленим листям

Кімнатні рослини здатні не тільки прикрасити інтер'єр, а й очистити повітря, нейтралізувавши шкідливі випари і збагативши його киснем. Більшість домашніх кольорів родом з Південної Америки та Африки, ми полюбили їх за невибагливість і екзотичний зовнішній вигляд. Нерідко можна зустріти серед них різновиди з незвичайним біло-зеленим листям. Чим вони примітні і на що спиратися при виборі такої рослини? Розгляньмо детальне питання.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND