Парк Відвідс-Маладета

Детальна інформація про пам'ятки. Опис, фотографії та карта з вказівкою найближчих значущих об'єктів. Назва англійською мовою - Parque Natural Posets-Maladeta.


Унікальний природний парк Відвідс-Маладета розташований на північному сході Іспанії, на території Арагонських Піренеїв, поруч з іспано-французьким кордоном. Парк займає площу 33 440,60 гектар і включає найвищі вершини Піренейського гірського масиву - пік Ането (3404 м), пік Відвідс (3375 м), пік Пунта д'Асторг (3355 м) і пік Маладета (3308 м).


Піренейські гори, безсумнівно, є безцінним скарбом Іспанії, і парк Відвідс-Маладета демонструє нам всю їх красу і велич. У парку є і складні гірські маршрути для альпіністів, і нескладні стежки для піших прогулянок, і навіть траси, на яких можна проїхати на автомобілі, насолоджуючись захоплюючими видами навколишньої природи. На території парку розташовано 13 льодовиків, понад 95 льодовикових озер і безліч чудових водоспадів. Тут також представлений багатий світ флори і фауни, характерний для високогірної місцевості. Багато рослин і тварин, що збереглися на території Відвідс-Маладета, є рідкісними зникаючими видами.

Парк Відвідс-Маладета щорічно приймає величезну кількість туристів, залучаючи їх нескінченними можливостями як зимового, так і літнього відпочинку. Чисте гірське повітря допомагає відволіктися від суєти, а дивовижні пейзажі зачаровують навіть найбільш спокушеного мандрівника. Відвісні скелі тут чергуються з пишними лугами і чудовими хвойними лісами.

У 1994 році парк Відвідс-Маладета був оголошений територією, що охороняється, а в 1998 році парку був присвоєний титул національного.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND