Бейтостьон

Бейтостьолен - популярний гірськолижний курорт і місто розташоване в комуні Ейстре-Слідре. Від столиці Норвегії Осло до курорту - понад двісті кілометрів. Точніше місце розташування: поблизу Валдрес південніше Йотунхейма. У сезон катання туристів у Бейтостелені в кілька разів більше ніж постійних жителів - їх тут проживає менше трьохсот. У Бейтостелені часто проходять змагання з біатлону та лижних гонок.


У Бейтостелені розташовані два центри гірськолижного спорту, один з яких призначений для сімей з дітьми та лижників-початківців, а другий - для спортсменів середнього рівня та профі. Перший комплекс розташований у центрі курорту, а інший - за декілька кілометрів від нього. Між цими комплексами налагоджено автобусне сполучення.


Курорт Бейтостелен славиться не тільки якістю свого снігового покриву і хорошою погодою, але і високим сервісом і налагоджено працюючою інфраструктурою. Всього на курорті прокладено 17 гірськолижних трас різних категорій складності і 35 кілометрів бігової лижні, частина трас освітлюється в нічний час. Є схили для позатрасового катання, працюють близько десятка підйомників. Найдовший спуск у Бейтостьолені - понад півтора кілометра. На схилах є система штучного осніжування, а на курорті - активні розваги і школи для дітей.

З інших видів активного дозвілля в Бейтостелені запропонують катання в санях, запряжених собаками, на снігоходах, підлідний лов. З розваг apres-ski - відвідування ресторанів: протягом майже двох тижнів щодня можна відвідувати новий ресторан, їх на курорті дюжина.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND