Каплиця Антонія Падуанського у Великих Луках

Великого католицького храму у Великих Луках немає. Віруючі відвідують скромну каплицю Антонія Падуанського засновану після відродження парафії. Це сталося в 90-х роках минулого століття. Як дістатися каплиці? Де вона знаходиться?


До каплиці легко дійти від залізничної станції Великих Лук. Для цього спочатку потрібно йти по витягнутій Привокзальній площі прокладеній паралельно проспекту Гагаріна. Площа завершується вулицею Новоселенінською, яка приведе на проспект Гагаріна. Ним потрібно рухатися ще кілька кварталів до вулиці Дьяконової в бік протилежної вокзалу. Повернувши праворуч на Дияконову дійдіть до вулиці Проектної. Слідуючи нею через три квартали зверніть направо на Колгоспну де по ліву руку і побачите невелику каплицю св. Антонія Падуанського (вул. Колгоспна 18).


У 1884 році був закладений перший камінь в основу храму святого Антонія Падуанського у Великих Луках. Католицька церква була освячена лише в 1904 році. Простояла вона недовго - до 1943 року коли її пустили на будматеріали. Подивитися на те що залишилося від значного католицького храму можна на вулиці Парковій.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND