Активний відпочинок на Мае

Більшість туристів розглядають відпочинок на Сейшелах тільки як спокійне тихе розмірене існування в шезлонгу біля води. Насправді просте купання в теплих водах Індійського океану дуже швидко набридає тому мандрівники починають цікавитися й іншими видами відпочинку. До активних розваг на Мае відносять приміром глибоководну риболовлю яку пропонують кілька місцевих туристичних компаній. Гості виходять на яхтах у відкритий океан де можна зловити морських мешканців 300 видів серед яких будуть марлін восьминог тунець тощо.


Тропічні Сейшели де температура води цілий рік становить приблизно 27 градусів Цельсія оточені кораловими рифами де можна і потрібно плавати з аквалангом або маскою з трубкою. Дайв-сайтів біля Мае дуже багато. Їх покажуть інструктори будь-якого дайв-клубу наприклад «Big Blue Divers».


Дайвінг на Сейшелах

Чимало пригод можна знайти і на суші. На Мае є гольф-клуб «Seychelles Golf Club» де привітно ставляться до новачків. На пляжі Anse Cimitiere працює кінна база «Utegangar Riding Centre» що пропонує прогулянки верхи і навчання верховій їзді. Популярний на Мае і треккінг. Для туристів розроблено кілька цікавих піших маршрутів за якими можна відправитися як самостійно (карти з зазначеними для прогулянок стежками продаються в книжковому магазині «Antigone» у Вікторії) так і в компанії з гідом. Послуги екскурсійного супроводу запропонують у будь-якій місцевій турфірмі.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND