Як виправити помилку Msvcrt10.dll не знайдено або немає

Повідомлення про вади Msvcrt10.dll

Є кілька різних способів, якими помилки msvcrt10.dll можуть з'являтися на вашому комп'ютері. Ось деякі з найбільш поширених способів, якими ви можете побачити помилки msvcrt10.dll.


 • «Msvcrt10.dll не знайдено»
 • "Не вдалося запустити цю програму, оскільки не знайдено файл msvcrt10.dll. Повторне встановлення програми може вирішити цю проблему "
 • «Не вдалося знайти [PATH ]\msvcrt10.dll»
 • «Файл msvcrt10.dll відсутній»
 • "Не вдалося запустити [APPLICATION]. Немає потрібного компонента: msvcrt10.dll. Будь ласка, встановіть [APPLICATION] знову "

Повідомлення про помилки Msvcrt10.dll можуть з'являтися при використанні або встановленні певних програм, при запуску або завершення роботи Windows, або, можливо, навіть при установці Windows.

Контекст помилки msvcrt10.dll є важливою інформацією, яка буде корисна при вирішенні проблеми.

Причини помилок у файлі Msvcrt10.dll

Помилки Msvcrt10.dll викликані ситуаціями, які призводять до видалення або пошкодження файлу msvcrt10 DLL.

У деяких випадках помилки msvcrt10.dll можуть вказувати на проблему в реєстрі, проблему з вірусом або шкідливим ПЗ або навіть збій обладнання.

Не хочете виправити це самостійно?

Якщо ви зацікавлені в усуненні цієї проблеми самостійно, перейдіть до усунення неполадок у наступному розділі.

В іншому випадку, див. Як я можу виправити мій комп'ютер? повний список варіантів підтримки, а також допомога з усіх питань, таких як визначення вартості ремонту, видалення ваших файлів, вибір служби ремонту та багато іншого.


Як виправити помилки в Msvcrt10.dll

Не завантажуйте msvcrt10.dll з веб-сайту «DLL download». Є багато причин, чому скачування DLL-файлу - погана ідея. Якщо вам потрібна копія файлу msvcrt10.dll, найкраще отримати її з оригінального, законного джерела.

Запустіть Windows у безпечному режимі, щоб виконати будь-який з наступних кроків, якщо ви не можете отримати звичайний доступ до Windows через помилку msvcrt10.dll.

 1. Відновіть msvcrt10.dll з кошика. Найпростішою причиною «відсутнього» файлу msvcrt10.dll є те, що ви помилково видалили його.
  1. Якщо ви підозрюєте, що ви випадково видалили msvcrt10.dll, але вже очистили Смітник, ви зможете відновити msvcrt10.dll за допомогою безкоштовної програми відновлення файлів.
  2. Важливе зауваження. Відновлення віддаленої копії msvcrt10.dll за допомогою програми для відновлення файлів - це розумна ідея, тільки якщо ви впевнені, що видалили файл самостійно і що він працював належним чином до того, як ви це зробили.
 2. Запустіть перевірку на віруси і шкідливі програми всієї вашої системи. Деякі помилки msvcrt10.dll можуть бути пов'язані з вірусом або іншим шкідливим ПЗ на вашому комп'ютері, яке пошкодило файл DLL. Можливо навіть, що помилка msvcrt10.dll пов'язана з ворожою програмою, що маскується під файл.
 3. Скористайтеся Відновити систему, щоб скасувати останні системні зміни. Якщо ви підозрюєте, що помилка msvcrt10.dll була викликана зміною важливого файлу або конфігурації, відновлення системи може вирішити цю проблему.
 4. Переустановіть програму, яка використовує файл msvcrt10.dll. Якщо помилка msvcrt10.dll DLL виникає при використанні певної програми, перевстановлення програми має замінити файл.
  1. Важливо: зробіть все можливе, щоб завершити цей крок. Перевстановлення програми, яка надає файл msvcrt10.dll, якщо це можливо, є ймовірним рішенням цієї помилки DLL.
 5. Оновіть драйвери для апаратних пристроїв, які можуть бути пов'язані з msvcrt10.dll. Наприклад, якщо ви отримуєте повідомлення про помилку «Файл msvcrt10.dll відсутній» під час гри в 3D-відео, спробуйте оновити драйвери для вашої відеокарти.
  1. Примітка. Файл msvcrt10.dll може відноситися або не відноситися до відеокартів - це тільки приклад. Ключовим моментом тут є дуже пильна увага до контексту помилки і усунення неполадок відповідно.
 6. Відкрийте драйвер до раніше встановленої версії, якщо помилки msvcrt10.dll почалися після оновлення драйвера конкретного апаратного пристрою.
 7. Запустіть команду перевірки системних файлів sfc/scannow, щоб замінити відсутню або пошкоджену копію файлу msvcrt10.dll. Якщо цей файл DLL надано корпорацією Майкрософт, засіб перевірки системних файлів має відновити його.
 8. Встановіть всі доступні оновлення Windows. Багато пакетів оновлення та інші виправлення замінюють або оновлюють деякі з сотень розподілених файлів DLL Microsoft на вашому комп'ютері. Файл msvcrt10.dll може бути включений в одне з цих оновлень.
 9. Перевірте свою пам'ять, а потім перевірте свій жорсткий диск. Ми залишили більшість проблем з апаратним забезпеченням до останнього кроку, але пам'ять вашого комп'ютера і жорсткий диск легко тестуються і є найбільш ймовірними компонентами, які можуть викликати помилки msvcrt10.dll при їх виході з ладу.
  1. Якщо на будь-якому з ваших тестів стався збій, замініть пам'ять або замініть жорсткий диск якомога швидше.
 10. Відновіть вашу установку Windows. Якщо наведена вище рекомендація щодо усунення неполадок з окремим файлом msvcrt10.dll не вдалася, виконання відновлення при запуску або встановлення з відновленням має відновити всі файли Windows DLL до їх робочих версій.
 11. Використовуйте безкоштовний очищувач реєстру, щоб виправити проблеми msvcrt10.dll в реєстрі. Безкоштовна програма очищення реєстру може допомогти, видаливши недійсні записи реєстру msvcrt10.dll, які можуть викликати помилку DLL.
  1. Важливо: ми рідко рекомендуємо використовувати очищувачі реєстру. Ми включили цю опцію в якості «останньої інстанції», перш ніж настане руйнівний крок.
 12. Встановіть чисту установку Windows. Чиста установка Windows зітре все з жорсткого диска і встановить свіжу копію Windows. Якщо жоден з перерахованих вище кроків не виправляє помилку msvcrt10.dll, це має бути вашою наступною дією.
  1. Важливо: вся інформація на вашому жорсткому диску буде стерта під час чистої установки. Переконайтеся, що ви зробили кращу спробу виправити помилку msvcrt10.dll, використовуючи крок усунення неполадок до цього.
 13. Усуньте неполадки, пов'язані з апаратним забезпеченням, якщо помилки msvcrt10.dll не усунені. Після чистої установки Windows ваша проблема DLL може бути пов'язана тільки з апаратним забезпеченням.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND