10 кращих порад і хитрощів у додатку Google Play Music

Якщо ви ніколи не пробували додаток Google Play Music, ви можете бути здивовані тим, як багато ви можете з ним зробити.

Це дуже схоже на інші музичні сервіси, такі як Pandora або Spotify. Тим не менш, ви виявите, що є більше послуг, пропонованих безкоштовно, і набагато простіше отримати доступ до музики з безлічі пристроїв і місць.


Нижче наведені деякі з кращих порад і прийомів, що дозволяють повною мірою використовувати всі можливості програми Google Play Music. Ви також дізнаєтеся, як максимально ефективно використовувати обліковий запис Google Play Music.

01

з 10

Нехай музика приспить вас: таймер сну

У меню параметрів приховані деякі корисні функції. Одним з них є можливість встановити таймер сну, щоб ви могли грати в Google Music досить довго, щоб ви могли заснути.

Щоб увімкнути таймер сну:

 1. Клацніть значок меню та клацніть «Параметри».
 2. Прокрутіть вниз до розділу «Загальні» і виберіть «Таймер вимкнення».
 3. На першому екрані натисніть кількість годин для таймера.
 4. На наступному екрані натисніть кількість хвилин для таймера.

Нарешті, відтворіть будь-яку музику або радіостанцію, на яку ви хочете піти спати, і музика перестане відтворюватися після закінчення таймера сну.


02

з 10

Будь життям вечірки: DJ Playlist

Найкращий спосіб стати діджеєм за допомогою Google Play Music - це мобільний додаток. Вам знадобиться підписка для завантаження всіх пісень, які ви хочете відтворити, але як тільки ви це зробите, всі вони з'являться у вашій музичній бібліотеці в пункті меню Пісні.

Виконайте наступні кроки, щоб поставити в чергу свій список відтворення DJ:

 1. Натисніть піктограму відтворення для першої доріжки пісні, яку ви бажаєте відтворити.
 2. Натисніть три точки поряд із завантаженими піснями, які ви бажаєте відтворити за порядком, і натисніть кнопку Додати.
 3. Як тільки ви закінчите завантажувати свою чергу, всі пісні будуть відтворюватися автоматично. Але ви можете клацнути три точки поруч з будь-якою піснею і вибрати «Грати далі», якщо хочете.
 4. Якщо вам набриднув порядок відтворення пісень, ви можете натиснути Shuffle All, щоб все перемішати.

Грати роль діджея на наступній вечірці ще ніколи не було так просто.

03

з 10


Налаштуйте свої мелодії: еквалайзер

Ви можете поліпшити якість звуку музики Google Play на своєму мобільному пристрої, включивши еквалайзер.

Щоб отримати доступ до еквалайзера:

 1. Клацніть значок меню та виберіть «Параметри».
 2. Прокрутіть вниз до розділу «Відтворення» і торкніться Еквалайзер.
 3. FX Booster дозволяє вам регулювати налаштування дБ на частотах від 60 Гц до 14 кГц.

Якщо ви натиснете FX Booster, ви можете вибрати з попередньо встановлених параметрів для таких жанрів музики, як джаз, рок, фолк та інші.

04

з 10


Скорочення використання даних: контроль якості

Потокова музика на вашому телефоні може потенційно використовувати багато даних. Якщо у вас обмежений тарифний план на передачу даних, ви повинні бути обережні з використанням занадто великої кількості даних і стягуванням плати за використання даних.

Додаток Google Play Music надає кілька різних налаштувань, які можуть допомогти вам контролювати обсяг даних, які ви використовуєте при потоковій передачі музики.

Якщо ви відкриєте меню «Параметри» і прокрутите вниз до розділу «Відтворення», ви побачите декілька варіантів, які можуть вам допомогти.

 • Якість у мережі Wi-Fi: налаштуйте якість музики з низького на завжди високе, щоб контролювати гучність потоку даних при підключенні до мережі Wi-Fi.
 • Якість у мобільній мережі: встановіть низьку якість музики при підключенні до мобільних мереж, щоб мінімізувати використання мобільних даних під час потокової передачі.
 • Потокова передача тільки по Wi-Fi: значно скоротіть використання мобільних даних, заблокувавши потокову передачу музики, якщо ви не підключені до мережі Wi-Fi.

05

з 10


Потокова музика в автономному режимі: завантажити альбоми

Якщо ви плануєте поїздку «поза мережею» - в місце, де немає мобільного доступу до даних або інтернету, - опція завантаження цілих альбомів дозволить вам взяти свою музику з собою.

Для роботи цієї функції в Google Play потрібна підписка, але тільки ця функція робить підписку гідною вартості.

У Google Play на будь-якому альбомі або сторінці радіо просто натисніть кнопку завантаження, щоб зберегти всі пісні локально на вашому мобільному пристрої. Краще починати ці завантаження, коли ви перебуваєте в мережі Wi-Fi, щоб не використовувати занадто багато мобільних даних.

Як тільки ви завантажите музику, ви зможете слухати її де завгодно, навіть якщо ви перебуваєте в центрі національного парку, далеко від мобільних веж.

06


з 10

Домашня музика: потокові пісні по всьому будинку

Враховуючи, що Google продає пристрій Chromecast та інші гаджети для розумного будинку, такі як хаб Google Home, має сенс, що в Google Play Music буде вбудована кнопка приведення.

Це означає, що ви можете передавати музику з Google Play Music на будь-який розумний домашній пристрій або телевізор з підтримкою Chromecast, просто натиснувши кнопку «Cast» на будь-якій пісні або альбомі.

Просто торкніться значка актора і виберіть пристрій у вашому будинку, на який ви хочете зробити трансляцію.

07

з 10

Музика віддаленого керування: Дозволити зовнішні пристрої

Якщо ви підключите свій мобільний телефон до свого автомобіля, навушників або будь-якого іншого пристрою Bluetooth, ви можете віддалено керувати Google Play Music з цих пристроїв.

Од

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND