Як перевірити швидкість вашого інтернету

Хочете знати, як швидко ваше підключення до Інтернету насправді є? Вам потрібно буде перевірити свою швидкість інтернету, щоб дізнатися. Є багато способів зробити це, деякі більш точні, ніж інші, залежно від того, чому ви тестуєте.

Безкоштовні тестові інструменти, такі як популярні тести швидкості інтернету і програми для смартфонів, що перевіряють пропускну здатність, є двома найбільш поширеними способами тестування високошвидкісного інтернету, але є й інші, такі як тести для конкретних сервісів, тести ping і затримки, тести швидкості DNS і Більше.


Навіщо перевіряти швидкість інтернету?

Одна з поширених причин для перевірки швидкості вашого інтернету - переконатися, що ви отримуєте пропускну здатність на рівні Мбіт/с або Гбіт/с, за яку платить інтернет-провайдер. Якщо ваші тести показують регулярно мляве з'єднання, у вашого інтернет-провайдера може виникнути проблема, і ви можете отримати відшкодування в майбутньому.

Ще одна причина перевірити швидкість вашого інтернету - переконатися, що ви зможете транслювати фільми з високою пропускною здатністю, наприклад, від Netflix, Hulu, Amazon та інших провайдерів. Якщо ваша швидкість інтернету занадто низька, ви отримаєте переривчасте відео або регулярну буферизацію.

Нижче наведено три найбільш поширені сценарії тестування швидкості інтернету, кожен з яких потребує окремого способу тестування швидкості інтернету:

  • Ви підозрюєте, що ваш інтернет-провайдер або провайдер бездротового зв'язку не надає вам пропускну здатність, за яку ви платите, або навмисно, або тому, що щось не так.
  • Ви дуже задоволені (або дуже засмучені) станом вашого високошвидкісного інтернету і хочете розповісти про це світу!
  • Ви хочете перевірити швидкість інтернету між вашим пристроєм і послугою, за яку ви платите, наприклад Netflix, HBO GO тощо.

Просто прокрутіть вниз, поки не знайдете розділ, який ви шукаєте. Вибір правильного способу перевірити вашу швидкість інтернету є першим і найпростішим кроком, щоб переконатися, що результати максимально точні.

Як перевірити швидкість вашого інтернету, коли ви впевнені, що він занадто повільний

Більшість веб-сторінок завантажуються вічно? Ці відео кішки так буферизуються, що ви навіть не можете насолоджуватися ними? Якщо це так, особливо якщо це нова поведінка, тоді точно прийшов час перевірити вашу швидкість інтернету.

Ось як можна перевірити швидкість вашого інтернету, якщо ви підозрюєте, що ваш оптоволоконний, кабельний або DSL провайдер не надає вам пропускну здатність, за яку ви платите. Це також метод, який слід використовувати з мобільним комп'ютером, коли ви вважаєте, що ваше бездротове підключення до Інтернету або точка доступу повільніше, ніж повинно бути:


  1. Знайдіть офіційну сторінку інтернет-тесту швидкості інтернет-провайдера на нашій сторінці Інтернет-тестів швидкості інтернету.

У нас є майже всі основні сторінки тестування швидкості інтернет-провайдерів США і Канади, але у нас можуть бути відсутні більш дрібні постачальники. Дайте нам знати, якщо вашого немає в списку, і ми знайдемо його.

  1. Закрийте всі інші програми, вікна, програми і т. Д., які можуть використовувати ваше з'єднання з Інтернетом. Якщо ви знаходитеся будинку, де інші пристрої можуть використовувати те ж з'єднання, вимкніть їх або вимкніть перед початком тесту.

5 правил для більш точного тесту швидкості інтернету

  1. Дотримуйтеся інструкцій на екрані, щоб перевірити швидкість вашого інтернету.

Деякі інтернет-провайдери використовують Flash-тести швидкості інтернету, хоча більшість пристроїв і все більше і більше браузерів не підтримують Flash. Виберіть тест, не пов'язаний з провайдером, якщо вам потрібно, але ви знаєте, що ваш інтернет-провайдер може не віддати належне цим результатам. Див. HTML5 проти тестів швидкості інтернету Flash: що краще? детальніше про це.

  1. Записати результати тесту швидкості. Більшість тестів швидкості інтернету дозволяють зберегти зображення результатів, а деякі надають URL-адресу, яку можна скопіювати, щоб пізніше повернутися на сторінку результатів, але якщо ні, просто зробіть знімок екрану. Назвіть скріншот з датою і часом, коли ви пройшли тестування, щоб його було легше визначити пізніше.
  2. Повторіть кроки 3 і 4 кілька разів, проводячи тестування на одному і тому ж комп'ютері або пристрої кожен раз, використовуючи один і той же тест швидкості інтернету.

Для досягнення найкращих результатів, якщо дозволяє розклад, перевіряйте швидкість свого Інтернету один раз вранці, один раз вдень - і один раз ввечері протягом декількох днів.

Якщо ви виявите, що ваша швидкість інтернету постійно нижча, ніж ви платите, настав час передати ці дані вашому інтернет-провайдеру і запросити послугу для поліпшення вашого з'єднання.

Пропускна здатність, яка сильно варіюється в різний час на день, іноді відповідає або перевищує суму, за яку ви платите, може бути більше пов'язана з обмеженням пропускної здатності або проблемами з вашим провайдером, ніж з реальною проблемою. У будь-якому випадку, можливо, настав час домовитися про ціну вашого високошвидкісного плану або отримати знижку на підвищення класу обслуговування.

Як перевірити швидкість інтернету для розваги

Взагалі цікаво про вашу швидкість інтернету? Якщо це так, сайт тестування швидкості інтернету або додаток для смартфонів - відмінний вибір. Ці інструменти прості у використанні і розумінні, і вони відмінно підходять для хвалення своїм друзям про нову надшвидку з'єднання, на яку ви тільки що підписалися.


Ось як можна перевірити вашу швидкість інтернету, якщо у вас немає особливих проблем або цілей, крім невеликого зловтіхи або, можливо, співчуття:

  1. Виберіть тестовий сайт з нашого списку інтернет-тестів швидкості. Будь-який з них підійде, навіть ті, які розміщені у провайдера, якщо ви віддаєте перевагу одному з них.

SpeedOf.Me - популярний сайт швидкісних тестів, не вимагає Flash, дозволяє публікувати ваші результати в соціальних мережах і, ймовірно, в середньому більш точний, ніж більш популярні тести, такі як Speedtest.net.

  1. Дотримуйтеся інструкцій на екрані, щоб перевірити швидкість вашого інтернету. Більшість сервісів тестування широкосмугового доступу, таких як SpeedOf.Me і Speedtest.net, перевіряють пропускну здатність завантаження і завантаження одним клацанням миші.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND