9 способів покращити звук і гучність вашого телефону Android

Якщо гучність вашого телефону Android занадто низька або звук повністю відключений, ви можете спробувати кілька способів полагодити динаміки телефону або навушники. Може бути кілька причин, з яких звук вашого телефону Android не працює.

Інструкції у цій статті належать до телефонів під керуванням Android 7.0 (Nougat) або новіших. Всі кроки однакові незалежно від вашого оператора або хто зробив ваш телефон.


Причини проблем з гучністю телефону Android

Деякі проблеми можуть викликати проблеми з динаміками телефону Android:

 • Ваш телефон підключено через Bluetooth до іншого пристрою, який відтворює звук.
 • Програма працює у фоновому режимі, який контролює загальну гучність.
 • Режим «Не турбувати» активний.
 • Апаратні проблеми з динаміками або навушниками.

Якщо гучність вашого телефону як і раніше занадто мала після виключення вищевказаних проблем, існують підсилювачі звуку і програми еквалайзера, які можна спробувати поліпшити для поліпшення якості звуку вашого пристрою.

Як покращити гучність телефону Android

Щоб переконатися, що гучність на вашому телефоні працює правильно:

 1. Вимкніть режим «Не турбувати». Режим «Не турбувати» не тільки відключає звук дзвінка, але і відключає звук всіх гучномовців і навушників. Щоб вимкнути це:
  1. Відкрийте «Параметри телефону» та натисніть кнопку «Звук та вібрація».
  2. Якщо не турбувати знаходиться на, натисніть на перемикач, щоб вимкнути його.
 2. Вимкніть Bluetooth. Щоб відв'язати телефон від пристроїв Bluetooth, проведіть пальцем вниз, щоб відкрити Швидкі налаштування, потім торкніться значка Bluetooth, щоб він став сірим.

Ви також можете вимкнути Bluetooth за допомогою пункту меню Параметри > З "єднання і вимкнення тумблер поряд з Bluetooth.

 1. Змахніть пил із зовнішніх динаміків. Якщо ваші динаміки не викладають те, що раніше, спробуйте їх почистити. Стиснене повітря може працювати краще, якщо воно у вас є, але чиста щітка теж може допомогти.
 2. Очистіть ворс з роз'єму для навушників. Lint може потрапити в гніздо для навушників і ще більше ущільнити при підключенні навушників. Ви можете використовувати швейну голку або булавку, щоб протерти шматочки ворсу і вичистити їх.
 3. Перевірте ваші навушники, щоб побачити, якщо вони замкнуті. Якщо ваші навушники досить старі, сильно зношені, зламані в місцях від повторюваних спулінгу і спулювання або намокли більше декількох разів, вони з більшою ймовірністю можуть померти на вас від розриву проводки або короткого замикання. Спробуйте інший набір навушників і подивіться, чи повернеться ваш звук.
 4. Налаштуйте звук за допомогою еквалайзерської програми. Якщо ваш звук тільки слабкий, а не повністю зірваний, можливо, настав час налаштувати його за допомогою програми еквалайзера, яка дозволяє вам змінювати рівні інтенсивності певних звукових частот у звуку, що виходить з ваших динаміків або навушників. Це найкраще рішення, якщо ваш звук незбалансований, і вам просто потрібно посилити певні частоти, наприклад, якщо вам потрібно компенсувати порушені діапазони слуху або у вас спотворений фоновий шум для прорізання.

Якщо ви не впевнені, які параметри внести, однією з помітних переваг є програма Neutralizer від Javeo Software. Замість того, щоб залишити налаштування користувачеві, Neutralizer запускає діагностичне сканування, щоб визначити, які частоти необхідно підвищити, а які - знизити. Щоб вирівняти звук вашого телефону:

 1. Відкрийте програму «Нейтралізатор» і торкніться значка «Плюс» (+) у правому нижньому куті головного екрану. Потім вам буде запропоновано вказати назву вашого звукового профілю.
 2. Звідси Neutralizer буде відтворювати тон, яким ви можете маніпулювати за інтенсивністю, використовуючи круговий циферблат в нижній частині екрану. Встановивши, де ви ледве чуєте тон, торкніться стрілки в правому нижньому куті графіка і зробіть те ж саме для наступного тембру. Натисніть на галочку у верхньому правому куті, щоб зберегти параметри.
 3. Щоб увімкнути власний звуковий пейзаж, встановіть переключач у верхньому правому куті свого профілю.
 1. Використовуйте програму підвищення гучності. Багато програм еквалайзера, такі як Equalizer FX, дозволяють збільшити загальну гучність телефону. Під час запуску програма представляє типовий профіль, який ви можете редагувати. Щоб збільшити гучність, перейдіть на вкладку «Ефекти», перемкніть «Підсилювач гучності» на «Вкл» і переміщуйте повзунок вправо, поки не будете задоволені.

Щоб цей або інші еквалайзери працювали, вам, можливо, доведеться вимкнути вбудований еквалайзер Android у налаштуваннях програм і повідомлень.


 1. Відрегулюйте гучність у налаштуваннях, щоб обійти зламаний рокер гучності. Якщо звук не відключений і ви все ще не можете відрегулювати гучність, це може бути пов'язано з несправністю гойдалки гучності, єдиною апаратною кнопкою регулювання гучності на бічній панелі телефону, яка гойдається взад-вперед. Це може статися через пил або бруд, що скупчився під кулісною кнопкою і перешкоджає її натисканню, або, можливо, з'єднання між кулісним перемикачем і іншою частиною вашого обладнання було порушено.

Щоб збільшити гучність без використання джойстика, відкрийте «Параметри» та виберіть команду «Звук та вібрація» > «Гучність», потім перетягніть повзунок «Гучність мультимедіа» праворуч.

:

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND