Як боротися з випаданням ресниць

Приємно володіти густими, приголомшливо красивими ресницями. Такими, щоб кожен помах народжував трепет у серцях чоловіків! Але що робити, якщо ресниці слабенькі, рідкісні, та ще й випадають? Можна використовувати косметичні засоби для зміцнення ресниць, можна скористатися порадами народної медицини.


Головний народний засіб проти випадання ресниць - це використання цілющих мастил. Знаменита тріада мастил, яку використовували для зміцнення ресниць наші прапрабабусі - це касторове, ріпейне і обліпихове.


Касторова олія, багата на вітаміни, лежить в основі більшості рецептів для збереження ресниць і їх зміцнення. Воно робить ресниці сильнішими, знижує випадання, стимулює зростання, робить їх гущавішими, посилює блиск.

Народні рецепти рекомендують наносити цю олію на ресниці щовечора. Зробити це можна і пальцями, але зручніше за допомогою звичайного ватного тампона. Змивати не потрібно!

Прекрасним засобом для догляду за ресницями є і обліпихове масло. У ньому безліч корисних вітамінів, є каротин, а також ліноленова і лінольова жирні кислоти. Застосовувати так само, як і касторове, акуратно наносячи тампоном на ресниці.

Дуже корисна і ріпейна олія, що містить у своєму складі вітаміни і фітостероли. Це мало зміцнює цибулини ресниць, перешкоджає випаданню, а ще - надає чудовий блиск!

Інші масла, як правило, використовуються в поєднанні з цими трьома, хоча можна застосовувати їх і окремо:

- мигдальне (містить вітаміни A, F, вітаміни групи B і дуже високий відсоток «вітаміну краси» E, широко застосовується в косметології); - кокосове (використовується в Індії для догляду за волоссям; володіє чудовими поживними властивостями); - оливкова (дуже популярна олія серед косметологів; містить у великих кількостях вітаміни E, A, а також B, D, K і мононенасичені жири); - персикове (містить чимало ненасичених і насичених жирних кислот, плюс залізо, калій, кальцій, калій, фосфор і вітаміни P, A, E, C, групи B; відомо своїми високими поживними властивостями); - лляне (для косметичних цілей слід використовувати нерафіноване, багате вітаміном F, а також вітамінами A і E; вважається однією з найцінніших олій за вмістом ненасичених жирних кислот); - олія виноградних кісточок (багато на вітаміни A, B, C, PP, містить високий відсоток «вітаміну краси» Е, містить ненасичені жирні кислоти, і насамперед - лінольову кислоту); - олія шипшини (включає більш ніж 15 видів жирних кислот - насичених, мононенасованих, мононених, мононенасенененененя; найбільший відсоток - олеїнової, лінольової, ліноленової; багато масло і вітамінами А, C, E); - олія зародків пшениці (унікальний концентрат біологічно активних речовин і вітамінів, кладезь природних скарбів - вітамінів А, B, Е, F, заліза, цинку, селену, поліненасичених жирних кислот, гліколіпідів і фосфоліпідів, інших корисних речовин).


Для догляду за ресницями використовуються також екстракти лікувальних рослин. Дуже ніжний і корисний засіб - суміш касторової олії з масляними екстрактами календули і ромашки. Інгредієнти беруться в пропорції 1:1:1 (наприклад, за чайною ложкою кожного). Це ніжно масляний засіб підходить для дбайливого догляду за дуже ніжною шкірою. Масляна суміш з екстрактами ромашки і календули зміцнює ресниці і одночасно пом'якшує шкіру повік.

Добре відомі цілющі властивості алое також використовуються в рецептах для догляду за ресницями. Наприклад, спробуйте такий рецепт: чайна ложка касторового масла, чайна ложка ріпейного і три краплі свіжовижатого соку алое. Можна доповнити лікувальну суміш трьома краплями вітаміну Е в олії.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND