Буковель: Карпатська казка для сімейного відпочинку

Буковель: Карпатська казка для сімейного відпочинку

Буковель – це справжня перлина Карпатських гір, що приваблює туристів з усієї України та далеко за її межами. Розташований у мальовничому регіоні Івано-Франківської області, цей курорт пропонує унікальну атмосферу, де природна краса поєднується з сучасною інфраструктурою та різноманітними можливостями для активного відпочинку.

Цікавинки недалеко від Києва: куди поїхати?

Цікавинки недалеко від Києва: куди поїхати?

Подорожуючи Україною, багато туристів вабить Київ. Тут широке різномаїття архітектурних пам’яток, музеїв, парків, які неодмінно варті уваги. Крім того, Київська область, де розташовано немало туристичних локацій, також цікава. Тож пропонуємо підбірку цікавих місць, які варто відвідати у даному регіоні.

Бейрут

Бейрут

Бейрут - столиця і найбільше місто Лівану великий морський порт. Бейрут є найважливішим фінансовим і банківським центром всього Близького сходу. Перші дані про Бейрута стосуються XV ст. до н. е. Про це свідчать написи клинописом знайдені в Єгипті. Місто довгий час перебувало «в тіні» своїх могутніх сусідів Тира і Сідона і лише в епоху Римської імперії місто стає центром римської культури на узбережжі Середземного моря і в Сирії. У 635 році н. е. Бейрут захоплений арабами і був включений до складу Арабського халіфату. У 1100 році його захопили хрестоносці і 1516 року він перебував у складі Османської імперії аж до 1918 року.

Що робити взимку в Анапі

Що робити взимку в Анапі

Безумовно Анапа як і всі чорноморські курорти асоціюються у нас тільки з літнім відпочинком але подивимося на цю ситуацію з іншого боку.

Бейтостьон

Бейтостьон

Бейтостьолен - популярний гірськолижний курорт і місто розташоване в комуні Ейстре-Слідре. Від столиці Норвегії Осло до курорту - понад двісті кілометрів. Точніше місце розташування: поблизу Валдрес південніше Йотунхейма. У сезон катання туристів у Бейтостелені в кілька разів більше ніж постійних жителів - їх тут проживає менше трьохсот. У Бейтостелені часто проходять змагання з біатлону та лижних гонок.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND